Tri meditimet me te reja me Elvira Haxhiagen, tani edhe ne gjuhen shqipe!

Meditimet jo vetem qe te pushojne dhe relaksojne, por ato munden ta shendoshin trupin dhe mendjen. 

Eshte nje nder teknikat me te lashta ne bote per ta qetesuar trurin dhe trupin dhe ne Evropen Perendimore meditimet perdoren me masa te medha te mirembajme  shendetin si ne jeten private poashtu edhe neper kompania afariste. 

Kliko ne tekstin me poshte dhe do te lexosh me shume per tri seancat qe i kam dizajnu dhe kriju te punohet me nenvetedijen dhe transformimin e energjise negative ne ate pozitive.  Keto meditime nuk jane publike por vetem per ata te cilet i porositin.

Tri meditimet me Elvira Haxhiaga

Advertisements

Një përgjigje ndaj “Tri meditimet me te reja me Elvira Haxhiagen, tani edhe ne gjuhen shqipe!

  1. pershendetje z.Elvira cdo koment te juajin po e lexoja me knaqesi ,dhe ju falenderoja per nismen e juaj qe e keni filluar per te ndihmuar ket popull shume te pervuajtur ne mesin e ketij populli edhe ne jemi edhe une kame nevoje per ndihmen e juaj ju falenderoj perzemersisht miriman krasniqi

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s