Nje kohe e re me mundesi te reja

Te mirepres ne faqen time te re tek nje platform tjeter e Internetit. 

Aty mund ti gjesh postimet e vjetra dhe te rejat. 

Mire se vjen!

Adresa eshte: http://elvirahaxhiaga.com

Kliko ketu per te dalur tek faqja e re. 

Advertisements

Një përgjigje ndaj “Nje kohe e re me mundesi te reja

  1. pershendetje elvira jam dona te lutem kerkoj keshilla nga ti,qdo dit shikoj iqizimet tuaja me duket qe relaksohem po si te perfundoj inqizimi me duket qe jam prap e njejta kam stres te madh nuk e di si ta kaloj e di qe jam ber e tepert ne qdo ad tenden ne telefon qdo vend shikoj si te kontaktoj me ty po beso se nga halli e kam

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s