Elvira Haxhiaga “LIVE” ne Prishtine me daten 16/2, ora 11.00, Hoteli “Prishtina”

Programi do te jete i ndare ne dy pjese.
Pjesa e pare do te jete ligjerate mbi emocionet negative dhe si te lirohemi nga ato.

Pjesa e dyte do te jete workshop (punetori) ku te gjithe se bashku do te ushtrojme vetedijen si te c’bllokohemi nga barrierat qe na pengojne ne karrier, biznes, relacione, shendet dhe familje.

Çmimi:
Ligjerata “Emocionet negative dhe si te lirohemi nga ato” , 10€
Workshop-i “ Si na duket plani i jetes? , 10€

Nese i rezervoni dhe i konfirmoni keto atehere te dy aktivitetet do te kushtojne veten 15€. Vendet jane te limituara, jane vetem 50 vende!

Kjo oferte eshte vetem per ata qe reagojne shpejte.

Deri te premten 15/2 me duhet konfirmimi i juaj qe te vlen zbritja.

Konfirmoje tek: elvira@lookfeeldogood.com me emer dhe mbiemer, dhe sa persona. Bere titullin Emocionet.

Pagesen e beni kur te regjistroheni ne hotel.
Ju lutemi merrni shumen fiks te hollave dhe ejani ne ora 10.00 se programi ja fillon strikt ne ora 11.00.

Prishtina programi 1

ProgramiPR2

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s