Nje pjese e librit me te shitur en bote, i perkthyer ne shqip

Nje nder librat me te shitura dhe perkthyera mund te them.

Titulli origjinal i librit eshet “You can Heal your life” ( Ti mund ta sherosh jeten tende do te ishte perkthimi i drejtperdrejte).

Tani nje pjese te madhe te ketij libri mund ta lexosh edhe ne gjuhen shqipe te perkthyer nga Daut Demaku.

Ate mund ta klikosh ketu dhe e shkarokon direkt en komjuter. Lexoje ate cdo dite, disa here ne dite, dhe jeta do te ndryshoj..kete e thote autorja, edhe perkthyesi e edhe une.

HEALYOUR

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s