Pak per 21-22 Dhjetorin 2012

E marrur direkt nga faqja ime zyrtare ne Facebook:

Te nderuar mikesha e miq…dua tju them se nese jeni hi ne panikun e 21-22 dhjetorit lirisht lirojeni ate. Kam degjuar shume storie dramatike dhe tash e morra nje sygjerim nga nje mikeshe e imja t’ju them diqka per kete date. 

Kjo date sipas shume dijetarve te shkences, astrologjise e edhe religjioneve te lashta eshte nje pike ku perfundon nje energji e eret dhe negative dhe fillon nje energji e ndritshme dhe poztive. 

Ky eshte transformimi dhe asgje tjeter! Normal qe energjia kozmike eshte vetem se e rende dhe kjo ndikon edhe ne energjine tone fizike e mentale. Kjo energji ka filluar para shuem viteve e jo dje apo sot…por tash e ndijme me shume pasi qe eshte gati te shendrohet ne diqka tjeter..

….Duhet ta festojme edhe te jemi te gatshem te dijme se cdo njeri nga ne e ka nje qellim ne kete dimenzion te jetes, edhe per kete arsye jetojme. Gjenratat tona te cilat ende jetojne dhe ato gjeneratat e reja te cilat do te lindin jane ata te cilet do te jene pjese e ketij ndryshimi te hatashem, sepse ne jemi ata te cilet do ta mbijetojme dhe jetojme kete transformim dhe te bejme gjera pozitive per te tjeret e per ne. 

Pra eshte nje perfundim i nje cikli te vjeter 26.000 vjecar dhe fillimi i ciklit te rri 26.000 vjecar. E NE JEMI ATA TE CILET DO TE PERJETOME KETE!! 
Duheni te ndiheni te posacem qe ju jeni ata te cilet do te jeni pjese e ketij ndryshimi kozmik te bekuar e hyjnor!!!….Mos u frikoni por gezohuni!!The shift

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s