Elvira Haxhiaga “Live” ne Tetove, Maqedoni me daten 20 Nentor 2012.

Ju informoj juve qe jetoni ne Maqedoni, apo keni miq atje se me daten 20/11 ne Tetove, do te ligjeroj per domethenien e energise pozitive dhe efektet e energjise negative.
Cilat jane konsekuencat dhe si mund ta ndryshojme strukturne e mendimeve qe te kemi me shume rezultate te mira ne karrier, biznes dhe jete. Kete organizim e bej ne bashkepunim me Mimoza Taqi, biznismene e sukseshme e regjionit.
Nese keni deshire te merrni pjese dhe te me degjoni “Live” ju lutem me kontaktoni mua apo Mimoza Taqi-n ne facebook. Cmimi eshte 20 Euro dhe ligjerata zgjat dy ore. Ju qe jeni aty do te keni mudnesi te rezervoni takime individuale. Tash, me trego qka kishe pasur deshire te marr si pike dhe qe eshte me rendesi per ty. Nese kam hapesire do ti marr prasysh, keto sygjerime dhe pyetje. 😉

Me shkruaj direkt tek: elvira@lookfeeldogood.com
apo tek Mimoza Taqi tek: mimoza88@yahoo.com

 
 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s