A e deshiron nje kendveshtrim tjeter mbi jeten?

Nese po atehere shiqoje kete film me poshte.  Per tu inspiruar dhe motivuar ky material eshte i mrekullueshem. Mund ta shiqosh disa here dhe do te mesosh gjera te reja. 

Filmi quhet ” You can heal your life” i bere nga Louise L Hay.  (“Ti mund ta sherosh jeten tende”), dhe eshte ne gjuhen angleze, me perkthim kroat.
 
 Filmi duhet shikuar nga te gjithe.

Louise L Hay eshte nje nder femrat me inspiruese e viteve 80 e deri me sot. Libri i saj eshet bibla ime. Mundeni me google mbi historine e kesaj krijese, ndersa tash dote ndaj me ju kete film qe i ka ndryshuar jeterat e shume njerezve ne bote.

 Filmin shikojeni kur keni kohe dhe kur jene te qete dhe jo te stresuar. :)…

Advertisements

2 përgjigje ndaj “A e deshiron nje kendveshtrim tjeter mbi jeten?

 1. Might you have even more blogposts such as the following one named,
  A e deshiron nje kendveshtrim tjeter mbi jeten?
  | Inspirim pa dallim – Elvira Haxhiaga? I actually would like to read through
  even much more regarding it. Thanks.

 2. Hello,
  Are you interested in the video or the posts?

  Check it up on this link
  http://www.youtube.com/results?search_query=louise+l+hay&oq=louise+l+hay&gs_l=youtube.3..0l3j0i3j0l6.1673.6828.0.7010.12.3.0.0.0.0.182.354.0j2.2.0…0.0…1ac.1.5NAAmhC1qkU

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s