Meditim relaksues, i mire edhe kur je ne depresion dhe ankth


Nese nuk ke informacion te duhur se cka eshte meditimi te lutem lexoje artikullin tim te mehershem per kete. Ate e gjen ketu. 

Ne kete faqe do te dalesh direkt te videoja ku mund te zbatosh kete teknike shume efikase per te pushuar psiqikisht dhe fizikisht.

Sekueuncen e meditimit mund ta gjesh direkt ketu apo edhe  ketu, tek faqja ime ne Facebook.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s