Elvira Haxhiaga edhe ne Facebook

Pasi qe shume nga ju me shkruani dhe i deshironi keshillat e mia, qe zakonisht nuk jane aq te komplikuara ju sygjeroj te klikoni ketu qe hyni ne faqen time ku mund ti gjeni keto keshilla.

Kliko ketu per te dalur tek faqja zyrtare.

Elvira ne Kosove duke e mbajtur nje ligjerate per nje grup te rrinjesh nga Mitrovica, mbi identitetin profesional dhe zhvillimin e karrieres. Mitrovice, 2010

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s