Margarina nuk eshte per tu ngrene

Fotoja e meposhtme ilustron se milingonat jane me te mencur se nejerzit. Ato jane mbledhur te gjalpa e jo margarina. Sepse ne fakt konsistenca e margarines eshte konsistence jo natyrale qe krahasohet me plastiken.

As margarina qe nuk ka shume yndyrre ne pjsen e majte te fotos nuk ka milingona.

Nese e keni margarinen ne kuzhine hidheni ate menjehre dhe konsumojnei gjalpen apo vajrat jo te rafinuara.

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s