Cilat jane msheftësitë e industrise se kozmetikes?

Ne kete video ju tregoj se cka permbajne shumica e produkteve te juaja qe i perdorni per ju dhe femijet e juaj. Te gjitha nga sapunet, shamponat, pasta te dhembeve etj.

Per ta shiquar pjesen e dyte te videos klikoketu.

Nese deshiron qe edhe ti te nashkangjitesh ne grupin e posaformuar ne Facebook “Ta forcojem shendetin shqiptar” kliko ketu.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s