Aparati SPA kunder rudhave, celulitave dhe dhimbjeve ne trup

                                                                     Galvanic Spa System
Aparati galvanic  (SPA aparat) i ndihmon yndyrres ne trup me u shpernda edhe i ndihmon lekuren ta kete  elasticitet me te mire. . Ky aparat gjithashtu  e stimulon qarkullimin e gjakut.
Dy funksionet e tij jane:  nese deshiron te kesh lekure me te re por edhe nese ke dhimbje.
Geli qe aplikohet me aparat permban vetem supstanca natyrore dhe asgje nuk ndin pasi qe tretmani ndodh ne nivelin e qelizave. Rezultati zakonisht shihet mbrenda 30 minuta dhe efekti eshte disa dite.

Tretmani nuk eshte fare i rrezikshem pasi qe behet ne menyre natyrore dhe nuk e manipulon trupin as qelizat e trupit. Gjat eprocesit ajo qe ndodh eshte “freskimi” i qelizave qe jane te lodhura, atyre u jipet me shume energji dhe “ushqim” dhe me kete edhe lekura “sjellet” ne menyre me flexibile, pasi qe i merr ato qe i duhen.

Aparati funkcionon sipas nje  teknologji te patentume qe eshte duke bere revulucion ne industrine e shendetit dhe quhet metode  Galvanike. Lexo me shume ne Google per “Galvanic Method”.

Ky aparat mund te konsumohet vetem ne Evrope dhe USA.

Disa foto me rezultate kliko ketu,  Personat qe i kane be fotot jane vet ata te cilet e kane trajtuar nje pjese apo e gjithe pjesen e trupit. Ne Facebook gjinden disa faqe nga perdoruesit e kesaj metode. Edhe une e perdori kete aparat ne fytyre dhe jam shume  e kenaqur. Lekura me duket sikurse eshte pertrire, gjithashtu edhe ngjyra e lekures eshte me e shendoshe dhe rrezatimi i lekures eshte me i fresket.

Aparati eshet ekskluziv dhe mund te perdoret edhe nga personat privat e jo vetem nga salonet e bukurise. Cmimi eshte shume i volitshem dhe une mund tju ndihmoj nese ju intereson me shume.

Edhe ne Hollywood interesi per metoda natyrore eshte rrit,  Perdoruest lojal te Galvanikut jane Brat Pit, Jenifer Lopez,  Nicole Kidman etj.

Nese ju intereson me shume per kete mund te me kontaktoni me poshte
“Elvira Haxhiaga – Per Vitalitet dhe Perndritje”

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s