Youtube sekuencat per shendetin personal dhe social do te publikohen se shpejti ne gjuhen shqipe nga Elvira Haxhiaga!

Ne kete faqe te blogut do te publikohen videot per te gjithe shqipetaret qe flasin dhe kuptojne shqip dhe qe ndodhen ne gjithe boten.

Sekuencat e videos do te jene te shkurta dhe shume informative qe do tju sherbejne juve dhe tju ndihmoj te kujdeseni per shendetin e juaj ne familje dhe shoqeri sa me gjate qe eshte  e mundur. Ne ju besojme alternativave natyrore dhe bimore qe trupi i njef dhe i perpunon pa problem. barerat me substanca artificiale qe vetem e manipulojne sistemin e organizmit per ne jane vetem  soulcion emergjent e jo per mirebajtje te shendetit..

Keshillat e mia do te bazohen nga eksperiencat e mia shumevjeqare si keshilltare e zhvillit personal tek individed e biznesit dhe privat keru ne Suedi dhe Danimarke dhe nga studimet  shkencore, etnobotanike  ne teori dhe praktik .

Kjo video me poshte ben fjale per Vitaminin B qe edhe n dryshe  quhet  Tableta e stressit ose tableta psikologjike. SHkurt: Mungesa e vitamines B mund te shkaktoj depresione te thella, pagjumesi, cregulime ne zorre e edhe aborte te padeshirueshme, Videosekuenca eshte ne gjuhen suedeze.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s