Edhe një e vërtetë – Another truth

Kjo sekvence e videos eshte nje simbol qe e verteta eshte e pashmangshme.

Me vjen mire qe nuk jam e vetmja qe e tregoj sinqeritetin e qenies dhe identitetit tim. Sa me shume qe jemi te sinqerte aq me i mrekullueshem do te jete ky planet.

Advertisements

Një përgjigje ndaj “Edhe një e vërtetë – Another truth

  1. ne klod deshirojm qe te bashkohesh me nene tuaj

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s