Ritransmetohet INtervista ime me Radiokforin sonte med daten 3/12 ne ora 20.00

Sonte keni rastin me degju publikisht per Identitetin tim si femer, karrieriste, lidere e sukseshme dhe gay!

Intervista ritransmetohet ne http://www.radiokfor.com ne ora 20.00

Mirembetshi!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s