Fëmijët, vazhdim – Children, still

Mrekulline dhe krijimin e Zotit shifet shume qarte tek femijet.

Qellimi im eshte te krijoj ndryshime qaq sa mundem dhe kur mundem.

Krijimi im i fundit eshte fillimi dhe vazhdimi i konceptit tim te biznesit. Nepermes biznesit tim krijoj ndryshime tek shume femije qe kane nevoje per, NDRYSHIME.

Femijet jane kenaqesia dhe mrekullia. Femijet e bejne jeten te kete domethenie dhe kontext, dhe cdo femije kudo qe eshte ne kete planet e meriton kenqesine dhe nje jete te rrahatshme, te gezueshme dhe te qete. Disa prej femijeve nuk mund ta gezojne jeten e tyre si duhet per shkak te kushteve dhe rezultateve qe te rriturit i krijojne.

Lenku i meposhtem do tjuu “deergoj” te nje faqe ku mund te shihni mundesite se si TI sot mund ta krijosh nje nddryshim per nje femije dikund ne kete bote qe ka nevoje per ndihme primare = Ushqim.

http://elvira.my-ntc.com/cgi-bin/gwpweb/igwp/splash/splashInit.jsp

Perderia femijet tjere kendojne, vallezojne, i tregojne talentet e tyre disa duhet te ushqehen per te mbijetuar.

Ti ke nje domethenie dhe nje qellim ne jete. Tregoje ate!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s