Fëmijët janë kënaqësia II – Children are the joy II

Mbasi që sekuenca e vidoes se mbrëmshme kontriboj ne rekord te “klickave” ne blogun tim  konstatova se femijet jane temë e popullarizauar.

Edhe nje favorit i imi , 8 vjecarja nga New Orleans med humroin e saj dhe ne sekuencen pas kesajna me zerin e saj hyjnor.

Tione Johnson  8 vjeqare dhe kengetare, pjesa 1.

Tione Johnson  8 vjeqare dhe kengetare, pjesa 2.

Advertisements

2 përgjigje ndaj “Fëmijët janë kënaqësia II – Children are the joy II

  1. Very, very amusing! I did not think anything would top the last night’s video. But, this definitely did! 🙂

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s