Portat e dritës – Gateways of Light

Qëllimi: Vetedija dhe ngritja e vemendjes për të bëre gjër që nuk e demtojnë trupin tend, natyren dhe ambientin rreth teje dhe  shoqerine ku jeton.

Video inspiruese e marrur nga Faqja e Vlora Krasniqit ne Facebook

Thanx Lola!

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s