Mrekullia yte by Deepak Chopra

Se sa e /i mrekullushme je ti dhe se ti krijimi yt eshte pasqyra e kosmosit dhe universit mund ta shohish ne nje sekuence te shkurter ku Deepak Chopra, si shkencetar, dijetar dhe mjek e shpjegon ne nje menyre te thjeshte dhe te kuptushme krijimin dhe perfekcionin e trupit tend dhe cdo qeliza te trupit tend.

Kisha porpozuar qe te shiqosh edhe me shume vido me Deepak Chopra ne youtube. Ky person eshte nje nder favoritat e mi nder dijetaret modern te Zhvillimit personal dhe shkences.

Shiqoje disa here nese eshte e nevojshme..:)….sepse edhe ketu behet fjale per “vetedijen”..por ne nivelin qelizor…I love it!

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s