“What the bleep do we know”…edhe nje film mese i shiquar

…ne boten e Quant fizikes dhe ate spirituale…:)…

Edhe ky film apo sequencat e ketij flimi kane te bejne per TY dhe MUA. Per te gjithe ne. Filmi eshte i bere ne menyre fatnastke sepse edhe shkenctaret te lamive te ndryshme edhe dijetaret e sferave te ndryshme e thojne nje gje te njejte.

Nese ke kohe shiqojji e gjitha sequencat me radhe…

Edhe ky film ma ka ndryshuar te menduarit dhe si veproj ne jete…

Urdhero…vetem per ty dhe per mu :)…

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s